Inne skarby

Naturalne kosmetyki znad Morza Śródziemnego

Kosmetyki6Na półkach w Siga-siga znajdują się także naturalne kosmetyki z Krety i z Sycylii:

  • mydła oliwkowe, także aromatyzowane
  • oliwkowe kremy do twarzy i balsamy do ciała
  • szampony oliwkowe i aloesowe
  • akcesoria kąpielowe, w tym naturalny pumeks.

 

 

 

Biżuteria Baharat

W Siga-Siga doceniamy piękno nie tylko śródziemnomorskich smaków. Biżuteria Baharat to efekt talentu, wyobraźni i cierpliwości Joanny. Jej kolczyki, bransoletki, pierścionki i naszyjniki inspirowane są pięknem natury, wykonane z naturalnych kamieni, minerałów i korali, łączone szlachetną stalą, srebrem lub miedzią. Wszystkie kolczyki maja srebrne bigle.

Poniżej przedstawiamy tylko niektóre modele, wszystkie można obejrzeć w galerii Biżuteria Baharat. Każdy z nich to unikalny projekt, szczęśliwa posiadaczka ma więc pewność, że nosi coś wyjątkowego. Dlatego jeśli coś ci się spodoba, a nie jest już dostępne, możesz zamówić podobne. Wybrane kolczyki i bransoletki są dostępne oczywiście w Siga-Siga – zapraszamy!

Książki

Księgarnia Siga SigaNasza fascynacja Kretą i Sycylią wychodzi poza gotowanie, jedzenie i biesiadowanie. Lubimy też czytać o miejscach, które tak chętnie odwiedzamy, książki napisane przez ich mieszkańców lub podróżników. Wpadnijcie na kieliszek wina czy retsiny i mezze lub kawę ze słodką portokalopita, a na półkach znajdziecie ciekawe lektury!

Po wszystkie skarby zapraszamy do Siga-Siga

W Siga-Siga na półkach królują smakołyki z Krety i Sycylii – wino, oliwa i setki produktów spożywczych. W winebarze podajemy doskonałe wina włoskie i greckie, a do nich przekąski przygotowane na bazie tego, co oferujemy w Deli. Wpadnij i spróbuj smaków południa, które pamiętasz z wakacji.

Kontakt